ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА!

Дата: 29.06.2024 15:24

Сьогодні храмовий празник відзначають жителі с. Смолянка.

Складаю щиру подяку отцю Андрію Козяру та всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою стараються, щоб храм завжди був осередком Божого світла і науки, місцем великої благодаті і духовної помочі.

Бажаю усім міцного здоров'я та Господньої ласки! Хай приклад верховних апостолів Петра і Павла вчить нас так само вірно служити ближньому на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

У цей світлий день, звертаючись до святих зі своїми молитвами, просімо Їх заступництва та допомоги нашим воїнам подолати всіх ворогів та повернутися додому живими і здоровими.

Вітання усім іменинникам - Петрам та Павлам!

З повагою голова Великогаївської громади                             Олег Кохман