З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 09:22

Здобуті й написані кровʼю багатьох поколінь права та священні обовʼязки.

Конституція – це символ нашої незалежності та незламності. Символ у боротьбі проти російської агресії.

Незмінні слова, зазначені у першій статті документу: «Україна визначається як суверенна, незалежна, демократична, соціальна та правова держава».

І як би ворог не намагався це змінити, Україна була, є та буде суверенна та незалежна держава!

Сердечна подяка захисникам і захисницям, які боронять право українців самим обирати своє майбутнє!

Нехай наша Конституція залишається вічною гарантією нашої національної самостійності, самосвідомості та демократії, а наша Батьківщина завжди буде вільною, незалежною та конституційно-правовою державою!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою голова Великогаївської ТГ                                                   Олег Кохман