ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВЧАСНУ СПЛАТУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ за 2024рік!!!

Дата: 25.06.2024 16:52

Шановні жителі села Великі Гаї!

Великогаївська сільська рада повідомляє Вас про обов'язковість вчасної сплати земельного податку

Відповідно до пункту 14.1.72 статті 14 Податкового кодексу України, земельний податок-обов'язковий платіж , що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку, податку на нерухоме майно та орендної плати Ви, в першу чергу несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, одним із основних джерел наповнення якого являється збір за користування землею.

Пам'ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування громади.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу необхідно провести оплату.

Усім власникам земельних ділянок рекомендуємо звернутися у відділ земельних відносин,архітектури, містобудування та комунальної власності Великогаївської сільської ради за адресою: с.Великі Гаї, вул.Галицька, 47, для отримання податкових повідомлень-рішень щодо сплати земельного податку.

Принагідно повідомляємо, що оплату земельного податку можна здійснити за допомогою платіжного терміналу в приміщенні сільської ради.

Великогаївська сільська рада