Вшанували пам'ять земляків, вивезених примусово у Сибір

Дата: 24.06.2024 14:17

Фото без опису

Другий день після свята Зіслання Святого Духа для великогаївчан завжди є спомином про односельців, яких примусово за одну ніч вивезли у Сибір.

З цієї нагоди сьогодні біля символічної могили Січовим стрільцям відбулася поминальна панахида за місцевими жителями, а також Січовими Стрільцями та усіма полеглими за волю та незалежність нашої країни. У молитві згадали й Героїв та мирних жителів, які від 24 лютого 2022 року віддали своє життя у жорстокій війні.

Вже дуже скоро тут, на цьому місці, зʼявиться «Алея памʼяті» про наших Героїв сучасності.

Панахиду за загиблими відслужив отець Володимир Хома.

- Цей день — символ для нас сьогодні, адже лише завдяки звитяжності, невтомності, жертовності та величі духу Героїв всіх часів ми маємо змогу жити! - сказав до присутніх голова громади Олег Кохман.

Безмежно дякуємо всім, хто продовжує боротися, і вічна шана тим, хто звершив свій найсвятіший обов’язок!

Слава Героям! Слава Нації!