Чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради

Дата: 03.06.2024 10:54

Фото без опису

На черговому засіданні сесії Великогаївської сільської ради депутати розглянули близько 30-ти питань порядку денного.

Йшлося, зокрема:

Про внесення змін до Програм Великогаївської сільської ради.

Про затвердження  Програм Великогаївської сільської ради.

Про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Про передачу основних засобів.

Про прийняття майна до комунальної власності.

Про затвердження Регламенту відділу«Центр надання адміністративних послуг»

Великогаївської сільської ради у новій редакції.

Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області та впровадження сервісу «Мобільний адміністратор», затвердження графіку його роботи.

Про затвердження Порядку надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора.

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великогаївської сільської ради на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора.

Про внесення змін до рішення сесії  № 1132 від 26.06.2020 року.

Про затвердження звіту про експертну оцінку майна комунальної власності.

Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди нерухомого майна комунальної власності.

Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з продажу права власності на земельну ділянку комунальної власності.

Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про затвердження технічної документації із землеустрою.

Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.

Про затвердження детальних планів забудови  територій.

Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення.

Про укладання  договору оренди земельної  ділянки комунальної власності.

Про поновлення договору оренди земельної  ділянки комунальної власності.

Про погодження укладення договору суборенди земельної ділянки.

Про передачу в оренду земельних ділянок під польовими (проектними) дорогами.

Про внесення змін до рішень сесії.

Про внесення змін до складу постійних комісій сільської ради.

Про погодження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землевласниками та землекористувачами.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження договору про співробітництво територіальних громад.