Великогаївська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Щиро вітаємо переможців та призерів фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Діти за вільну Україну»

Дата: 03.06.2024 16:52
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

Гран-Прі вибороли танцювальний колектив «Первоцвіт» КЗ «Клуб села Великі Гаї», керівники - Марія Квятковська та
Вікторія Лазарюк у номінації «Народна хореографія» із танцем «Плескач».

Друге Гран-Прі у танцювальної студії «Резонанс» м. Збараж, керівник – Світлана Резнік у номінації «Сучасна хореографія» із танцем «Чорна тінь».

Відповідно виставлених оцінок, журі визначили такі місця:

Номінація «Сучасна хореографія»:

І вікова категорія:

І місце – танцювальний колектив «Flame» КЗ «Клуб с. Товстолуг ім.. О. Павлишина», керівник – Надія Задоріжна, танець «Повітряна тривога»;

зразковий танцювальний колектив «РОЗМАРІЯ» філії центру культури і дозвілля села Чернихівці Збаразької громади, керівник - Марія Черниш, танець «Міньйони»;

танцювальна студія «Резонанс», м. Збараж,

керівник - Світлана Резнік, танець «Ти знаєш, що ти людина».

ІІ місце - танцювальний колектив «Cheer Royal Family» КЗ «Сільський клуб села Баворів», керівник Оксана Федорків, танець «Сонечко»;

танцювальний колектив «Едельвейс» КЗ «Клуб села Грабовець», керівник - Анастасія Джафарова, танець «Матроси»;

танцювальний колектив «Веселі непосиди» КЗ «Сільський клуб села Застав’є», керівник - Анастасія Джафарова, танець – «Бджілки»;

танцювальний колектив «Первоцвіт» КЗ «Клуб села Великі Гаї», керівники Марія Квятковська та Вікторія Лазарюк, танець «Посіпаки»;

ІІІ місце - танцювальна студія «Резонанс», м. Збараж,

Керівник - Світлана Резнік, танець «Мрія»;

танцювальний колектив «Едельвейс» КЗ «Клуб села Грабовець», керівник - Анастасія Джафарова, танець «Зайченята»;

танцювальний колектив «Барви» с. Скоморохи, керівник - Анастасія Джафарова, танець «Міккі Мауси»;

танцювальний колектив «Викрутаси» с. Прошова, керівник - Анастасія Джафарова, танець «Борщ».

ІІ вікова категорія:

І місце - танцювальна студія «Резонанс», м. Збараж,

керівник - Світлана Резнік, танець «Біль»;

ІІІ вікова категорія:

І місце - танцювальний колектив «Cheer Royal Family» КЗ «сільський клуб села Баворів», керівник - Оксана Федорків, танець «Pom Dance».

Номінація «Народна хореографія»:

І вікова категорія:

І місце - зразковий танцювальний колектив «РОЗМАРІЯ»

філії центру культури і дозвілля села Чернихівці Збаразької громади, керівник - Марія Черниш, танець «У Карпатах»;

народний аматорський ансамбль танцю «ГлоріяБай», КЗ «Будинок культури с. Байківці», керівник - Лариса Лірська, танець «Козачок»;

ІІ місце - танцювальний колектив «Оксамит» КЗ «Будинок культури села Козівка», керівник - Анастасія Джафарова, танець «Черевички»;

ІІІ місце - танцювальний колектив «Первоцвіт», КЗ «Клуб села Великі Гаї», керівники - Марія Квятковська та Вікторія Лазарюк, танець «Моя Україна».

ІІ вікова категорія:

І місце - танцювальний колектив «Соколята» КЗ «Клуб села Кип’ячка», керівник - Надія Задоріжна, танець «За Україну»;

ІІ місце - танцювальний колектив «Flame» КЗ «Клуб села Товстолуг ім.. Осипа Павлишина», керівник - Надія Задоріжна, танець «Сонечко засвітить»;

танцювальний колектив «Оксамит» КЗ «Будинок культури села Козівка», керівник - Анастасія Джафарова, танець «А ми українці»;

народний аматорський ансамбль танцю «ГлоріяБай», КЗ «Будинок культури с. Байківці», керівник - Лариса Лірська, танець «Поліська полька»;

ІІІ місце - танцювальний колектив «Барви» с. Скоморохи, керівник - Анастасія Джафарова, танець «Сопілкар»;

танцювальний колектив «Первоцвіт» КЗ «Клуб села Великі Гаї», керівники - Марія Квятковська та Вікторія Лазарюк, «Гуцульський танець»;

танцювальний колектив «Дивограй » КЗ «Клуб села Дичків», керівник - Анастасія Джафарова, танець «Дівчина-Весна»;

ІІІ вікова категорія:

І місце - танцювальний колектив «Едельвейс» КЗ «Клуб села Грабовець», керівник - Анастасія Джафарова, «Червоне яблучко»;

ІІ місце - танцювальний колектив «Cheer Royal Family» КЗ «Сільський клуб села Баворів», керівник - Оксана Федорків, танець «Гріх маю».

Номінація «Бальна хореографія»:

І місце - дует Тернопільського танцювального клубу «Альянс» , керівник - Олександр Федчишин, танець «Мікс з різних видів спортивно-бальних танців».

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь