Велике свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей для наймолодших жителів організували у Великогаївській громаді

Дата: 03.06.2024 16:46

Фото без опису

На Співоче поле с. Великі Гаї зїхалося майже три десятка колективів-учасників І благодійного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Діти за вільну Україну».

Програму розпочали бандуристки Тернопільської музичної школи 2 ім. М. Вербицького. Відтак отці Великогаївської громади поблагослови захід та помолилися за загиблих дітей від рук ворожих окупантів.

Обєднані піснею «Світ без війни», яку виконала Марія Сагаль, танцювальні колективи громади з білими кульками вшанували память усіх діток, які більше не побачать цей світ.

Голова Великогаївської громади Олег Кохман зі сцени привітав усіх учасників, їх наставників. Захід проходив за підтримки спонсорів: ПП «Агрон», «Пасіка Березовських», Агрофірма «Медобори», ТРЦ «Подоляни», ТОВ «Мурава Парк Релакс», Міжнародна антинаркотична організація, Організація «Let’s do it Ukraine», Кондитерська майстерня Віри Сапеляк.

Оцінювали конкурсантів досвідчені судді у складі: Лілії Вельган, Людмили Щур, Тетяни Чубак, Галини Кравчинюк та Ігоря Козловського.

Зі сцени співочого поля яскраво і талановито один за одним виступали танцювальні колективи впродовж чотирьох годин.

Дякуємо солістам Валентину Муляру та Василю Артемяку за чудове виконання пісень.

Протягом дня для дітей та дорослих працював благодійний ярмарок від жителів громади, були локації майстер-класів з аквагриму, розпису фігурок з гіпсу, створення з букетів із сухоцвітів.

Неймовірні емоції діткам подарували аніматори «Країни Мрій» та незабутнє бульбашкове шоу.

На завершення журі оприлюднили результати та нагородили команди.

А фінальним акордом стала пісня «Ой у лузі червона калина», під супровід якої розгорнули 31-метровий синьо-жовтий стяг.

Дякуємо героїчним Збройним силам України за можливість провести захід для діток. Щира подяка усім організаторам та учасникам.

Як це булодивіться у фоторепортажі Великогаївської сільської ради.