День з поліцейськими офіцерами громади

Дата: 30.05.2024 12:34

Фото без опису

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей поліцейськими офіцерами Великогаївської громади Володимиром Гаврилюком, Вікторією Качановською та інспектором ювенальної превенції Андрієм Ратушним спільно із начальником служби у справах дітей Великогаївської сільської ради Оксаною Дерев'яною проведено конструктивну бесіду з учнями ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО с.Товстолуг Великогаївської сільської ради.

Працівники поліції вкотре нагадали школярам їхні права та обов'язки, правила безпечної поведінки, а також зазначили, куди потрібно звертатися у випадку виявлення правопорушення.

Учнів познайомили з особливостями професії поліцейського, продемонстрували спецзасоби та показали, якими вправами підтримують належну фізичну форму. Кожен охочий міг приміряти поліцейське оснащення, посидіти в службовому авто і відчути себе справжнім правоохоронцем.

Бажаємо кожній дитині мирного неба, цікавого дозвілля, любові й уваги від дорослих.

Памятайте: у разі потреби ви завжди можете звернутися до поліції за допомогою.

Ми завжди поруч і в будь-який момент готові захистити.