Працювала комісія щодо взяття на квартирний облік сімей ВПО

Дата: 29.05.2024 17:02

Фото без опису

Сьогодні, 29 травня 2024 року, у Великогаївській сільській раді відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Великогаївської сільської ради.

Засідання очолив голова громади Олег Кохман. У склад комісії увійшли керівники структурних підрозділів сільської ради та програмний координатор Тернопільської обласної організації Червоного Хреста України Гліб Новицький.

Присутні розглянули 8 заяв від ВПО щодо взяття їх на квартирний облік.

Нагадаємо, Великогаївська сільська рада із Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та Швейцарського Червоного Хреста реалізували спільний проект – житло для сімей із числа ВПО.

У двоповерховій будівлі у с. Козівка облаштовано 16 приміщень, де зможе проживати близько 50 осіб. Заклад оснащений всім необхідним для комфортного проживання.

Проживатимуть ВПО в помешканні безкоштовно, з оплатою лише комунальних послуг. З особами, які бажають проживати в будинку, буде укладено договір щонайменше на 3 роки.