Добрі справи напередодні Великодня

Дата: 02.05.2024 11:21

Фото без опису

Напередодні Великодня більше 500-от пасок та інших страв великоднього кошика посвятили для родин військовослужбовців, сімей загиблих, зниклих безвісти, одиноких, для жителів, які перебувають на соціальному обслуговуванні.

Працівники Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з депутатами, старостами, працівниками культури, сільської ради найближчими днями роздадуть великодні набори усім вищезгаданим мешканцям громади.

Продукти закуплено за кошти з бюджету Великогаївської сільської ради на суму 400 000 грн.

Цьогорічний кошик не обійшовся і без наших добрих меценатів, зокрема, щиро дякую за додаткові 92 набори родині Зазуляк та «Комора КС». Ці подарунки отримають мешканці громади, які на обслуговуванні у відділенні «Догляд вдома» при Центрі соціального обслуговування.

Також щира подяка директору ПрАТ "Птахофабрика Тернопільська" Петру Сачику за яйця до великоднього столу та підприємцю Зіновію Литвину за вафлі. Дякуємо отцю-декану Михайлу Пінязі та отцю Роману Гриджуку за благословення та посвяту продуктів харчування.