Духовна перлина Смолянки

Дата: 01.05.2024 11:15

Фото без опису

У часі останнього тижня Великого посту у селі Смолянка чимало місцевих мешканців разом зі священнослужителями зібралися на посвячення духовної перлини села - Хресної дороги.

Дорога, що веде до церкви Введення до храму Пресвятої Богородиці - це дійсно місце спокою, духовної сили та мальовничої природи.

Працьовиті руки місцевих, щедрих меценатів на пагорбі відновили та дали друге життя місцю, яке створили ще 27 років тому.

Знаково, що посвятили у День народження пароха цього храму отця Ігоря Чибраса, який був ініціатором та натхненником реконструкції стацій. Хоч фізично отець Ігор не зміг бути присутнім, та молитвами він завжди разом з парафіянами.

Отець-декан Михайло Піняга, який зараз служить на парафії та своєю енергією заохочує парафіян до добрих справ на славу Божу, подякував парафіянам та усім, хто доклався до розбудови.

До присутніх звернувся отець Василь Брегін, який згадав, як 27 років тому посвячував цю новозбудовану Хресну дорогу.

Добра думка зявилася у парафіян, щоб спорудити тут місце молитви. З Божою допомогою через стільки років святиню повністю реконструювали, і люди знову молитимуться та згадуватимуть терпіння Ісуса на шляху на Голгофу, - сказав отець Василь.