Великдень - свято віри, добра, правди та життя.

Дата: 29.04.2024 13:55

Фото без опису

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організував для діток, чиї батьки загинули на війні або перебувають у полоні, майстер клас з прикрашання кошиків до Великодня.

Захід провели у закладі культури с. Баворів.

Дійство розпочали з молитви та благословення отця Василя Брегіна та отця Миколи Ковалика.

- Нехай Воскреслий Христос винагородить кожного з вас, дорогі діточки, усіма ласками та щедротами. Хай до ваших сердець завітає великодня радість, - сказав о. Василь Брегін.

Відтак спільно з працівниками Центру та працівниками культури діти декорували кошики.

На заході був присутній голова Великогаївської громади Олег Кохман та заступник Галина Кравчинюк. Керівник громади подякував дітям, а також їх сім’ям, за батьків-Героїв.

- Життя триває . Ми стараємося дарувати кожному з вас відчуття свята, щоб ви не втрачали свого дитинства, вірили у добро і посміхалися, - сказав Олег Кохман.

Діти прикрасили кошики на свій смак та уподобання. У кожного – вийшов красивий та унікальний великодній кошик, у який вже от-от покладуть яскраві писанки та запашні страви.

Мирного Великодня та щасливого дитинства нашим дітям.