Несли Хрест та синьо-жовтий стяг: вулицями Великих Гаїв пройшла Хресна хода

Дата: 24.04.2024 13:53

Фото без опису

У суботу, 20 квітня 2024 року, у с. Великі Гаї відбулася Хресна дорога, яку очолили отець-доктор Андрій Говера, отець-декан Михайло Піняга та  священнослужителі с. Великі Гаї: о. Володимир Хома, о. Роман Гриджук, о. Володимир Гоцко.

Багатолюдна процесія об’єднала духовенство, родини загиблих та зниклих безвісти, представників влади, громадськості, волонтерів, військовослужбовців та їхні сімї, медиків, вчителів, молодь, людей похилого віку.

Несли хрест від парафії Пресвятого Серця Христового УГКЦ до храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Наміром цьогорічної Хресної дороги стала спільна молитва за мир в Україні та припинення війни.

«Наша молитва за те, щоб Україна вистоїла, щоб наші воїни живими і неушкодженими повернулися додому», - до присутніх звернувся отець-доктор Андрій Говера та закликав до щоденної ревної молитви.

Кожну стацію брати-семінаристи розважали над Страстями Ісуса Христа, роздумували над Хресним шляхом, який проходить зараз український народ.

Загалом участь у Хресній ході взяло близько три сотні жителів громади.