Привітали та вручили сертифікати на 10 000 грн. сім'ям, у яких народилася дитина

Дата: 29.03.2024 12:48

Фото без опису

Після навіть найтемнішої ночі завжди настає світанок, а після сильного дощу - виглядає тепле сонечко!

Сьогодні у Великогаївській сільській раді відбулося вручення сертифікатів на 10 000 гривень сім’ям, у яких народилася дитина.

З початку 2024 року громада поповнилася чотирнадцятьма маленькими жителями, котрі принесли у свої сім’ї світло та радість. Вручила грошові сертифікати та привітала щасливих батьків з поповненням заступниця сільського голови Галина Кравчинюк.

- Народження дитини – невимовна радість для кожної сім’ї. Я щиро вітаю від імені голови громади та від себе особисто кожного з вас. Нехай ваші малята ростуть здоровими, щасливими під мирним українським небом, - сказала Галина Кравчинюк.

Згідно Програми підтримки народжуваності у Великогаївській громаді грошова допомога виділяється батькам, які зареєстровані на території Великогаївської територіальної громади та проживають тут не менше, ніж 6 місяців.

Приємно, що грошові сертифікати отримали одразу дві сім’ї, для яких радість батьківства стала подвійною.

Гарний настрій батькам, у чиїх руках солодко спала малеча, подарувало казкове Левенятко .

Весь колектив Великогаївської сільської ради приєднується до усіх вітань та побажань малечі та їхнім сім'ям!

Нехай над вами буде завжди мирне небо, повітряними будуть лише кульки, а діти ростуть щасливими та здоровими!