Спорт заради миру

Дата: 08.04.2024 12:00

Фото без опису

6 квітня 2024 року Великогаївська громада долучилася до відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.

Захід під егідою «Спорт для сприяння мирному та інклюзивному суспільству» відбувся у спортивному залі Великогаївської школи. Вихованці спортивного гуртка взяли участь у рухових активностях та спортивних естафетах, організованих тренером Володимиром Назарком.

Відтак спортсмени були нагороджені значками від Національного олімпійського комітету та солодощами.

Голова Великогаївської ТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку тренеру Володимиру Назарку та усім юним спортсменам за активну участь у відзначенні Міжнародного дня спорту заради миру.

До слова, 23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку. Саме 6 квітня 1894р. у в Афінах розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.