Засідання ініціативної групи зі створення Ради ВПО при Великогаївській сільській раді

Дата: 04.04.2024 17:05

Фото без опису

Сьогодні, 4 квітня 2024 року, у приміщенні Великогаївської сільської ради відбулася робоча зустріч із жителями громади із числа внутрішньо переміщених.

Згідно постанови Кабінету Міністрів від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» органи місцевого самоврядування утворюють ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затверджують положення про зазначені ради.

Рада складається з активістів, які є новими мешканцями у громаді. Основною метою є налагодження ефективної співпраці з місцевою владою для вирішення проблем, з якими стикаються ВПО, залучення активних громадян до участі в місцевих та обласних програмах, спрямованих на інтеграцію ВПО. Інтеграція включає координацію проведення оцінки потреб, планування надання базових послуг, розв’язання житлових питань та інше

До складу Ради ВПО при Великогаївській сільській раді увійшли 9 представників ВПО та керівники відділів Великогаївської сільської ради.

Окрім питань структури Ради, на сьогоднішній зустрічі представники обговорили питання щодо потреб ВПО у плані роботи/житла.

Присутні мали змогу ознайомитися із місцевими/обласними/державними Програмами підтримки для людей, які тимчасово покинули свої домівки.

Подякував за співпрацю та участь у новоствореній Раді голова громади Олег Кохман.