Військова служба за контрактом

Дата: 20.03.2024 16:14

Фото без опису

6 Волинський прикордонний загін здійснює набір кандидатів на військову службу за контрактом та мобілізації для комплектування вакантних посад інспекторського складу прикордонних підрозділів в межах Волинської області, а також посад вузькопрофільних спеціальностей:

• кухар;
  • екскаваторник;
  • кранівник;
  • звязківець (фахівець програміст);
  • лікар-терапевт;
  • лікар-хірург;
  • фельдшер

Після зарахування до військової служби новопризвані військовослужбовці проходять належну та всебічну військову допідготовку у навчальних центрах ДПСУ та закордоном.

На військову службу за контрактом та шляхом мобілізації у Державній прикордонній службі України можуть бути прийняті громадяни, які мають загальну середню освіту і вище, придатні за станом здоровя та не мають проблем із правоохоронними органами.

На даний час близько 30 громадян Тернополя охороняють кордони України та успішно виконують бойові завдання в лавах 6 Волинського прикордонного загону.

Під час проходження військової служби за контрактом та шляхом мобілізації військовослужбовці отримують грошове забезпечення від 22 тисяч гривень, а також додаткове преміювання в розмірі до 30 тисяч гривень.

Військовослужбовці, які призвані на військову службу за контрактом та шляхом мобілізації забезпечуються в повному обсязі проживанням, речовим майном та безкоштовним харчуванням.

Також під час проходження військової служби за контрактом гарантуємо можливості карєрного росту, навчання та підвищення кваліфікації.

Зацікавленим особам звертатись у відділ комплектування за адресою: Волинська область, м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6

6 Волинський прикордонний загін, тел.. +380969051301