Підсумки 60 сесії 8 скликання Великогаївської сільської ради

Дата: 29.03.2024 15:47

Фото без опису

У четвер, 28 березня 2024 року, у Великогаївській сільській раді відбулося чергове засідання сесії сільської ради.

👮‍♀️Перед початком сесії керівник відділення поліції №1 м. Тернопіль Степан Василечко представив другого поліцейського офіцера Великогаївської громади – Вікторію Качановську, яка вже наступного тижня розпочинає виконувати обов’язки поліцейського офіцера.

Відтак депутатами було розглянуто більше 20-ти питань порядку денного, які попередньо були затвердженні постійними комісіями.

✅Зокрема, одноголосним рішенням депутати підтримали рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги для військовослужбовців – учасників бойових/військових дій на території України, Захисників чи Захисниць України у період військової агресії російської федерації проти України з 24.02.2022 року у розмірі 10 000 грн.

Детальніше про цю допомогу читайте на сторінці сільського голови у Facebook та на офіційному веб-сайті у рубриці «Ветеранам».

Депутати прийняли позитивне рішення щодо - внесення змін до комплексної цільової програми Великогаївської сільської ради «Турбота на 2021-2025 роки.» та розглянули інші питання порядку денного:

📝 Про затвердження програми надання фінансової підтримки.

📝 Про затвердження програми підтримки і розвитку Тернопільської районної організації Товариства Червоного Хреста України «Турбота і милосердя» на 2024 рік.

📝 Про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

📝 Про передачу основних засобів.

📝 Про затвердження передавальних актів.

📝 Про внесення змін до складу виконавчого комітету Великогаївської сільської ради.

📝 10.Про дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

📝 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (земельної ділянки) у комунальну власність територіальній громаді

📝 Про затвердження технічної документації із землеустрою

📝 Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій

📝 Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення

📝 Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки комунальної власності

📝 Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності

📝 Про укладання договору про встановлення земельного сервітуту

📝 Про надання дозволу на затвердження експертної грошової оцінки орендованої земельної ділянки

📝 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для подальшої передачі права оренди на земельних торгах.

📝 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Великогаївської сільської територіальної громади житлового будинку.

📝 Про затвердження графіку звітування депутатів Великогаївської сільської ради.

📝Про внесення змін до складу постійних комісій Великогаївської сільської ради

📝 Про використання футбольних майданчиків зі штучним покриттям Великогаївської сільської ради.

📝Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

📝 Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення.

До всіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.