29 лютого 2024 року у залі засідань відбулося засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Великогаївської сільської ради

Дата: 01.03.2024 16:43

Фото без опису

Перед початком роботи над порядком денним із благословенням на плідну роботу до депутатів звернувся отець-декан Михайло Піняга. Присутні помолилися за мир та воїнів, які захищають Україну.

Голова громади Олег Кохман представив депутатам свого радника з питань ветеранів та людей з інвалідністю Сергія Лісового. Сергій Євгенович – афганець, учасник російсько-української війни.

Депутати розглянули близько двадцяти питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

1. Про внесення змін до комплексної програми «Ветеран» Великогаївської сільської ради на 2024-2025 роки.

2. Про внесення змін до програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2021-2025 роки.

3. Про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

4. Про затвердження графіку звітування депутатів Великогаївської сільської ради на сесії сільської ради на 2024 рік.

5. Про дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (земельної ділянки)  у комунальну власність територіальній громаді

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

9. Про надання дозволу на розроблення  детальних планів територій

10.Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

11. Про укладання договору про встановлення земельного сервітуту.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

13. Про погодження Акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землевласниками та землекористувачами

14. Про розірвання договору оренди земельної ділянки комунальної власності.

15. Про дострокове припинення повноважень депутата Великогаївської сільської ради восьмого скликання та внесення змін до складу постійних комісій.

16. Про внесення змін до Програми розвитку системи освіти Великогаївської сільської ради на 2023-2024 роки.

17. Про затвердження базової мережі закладів культури Великогаївської сільської ради.