Звітували працівники культури: підсумки засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради

Дата: 01.03.2024 14:12

Фото без опису

У четвер, 29 лютого 2024 року, у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Після спільної молитви та благословення отця Андрія Козяра члени виконкому розпочали роботу над порядком денним.

Начальник фінансового відділу Наталія Бойко доповіла про схвалення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної  громади на 2024 рік.

Протягом лютого 2024 року заклади культури відвідала робоча група під керівництвом голови громади Олега Кохмана. Працівники звітували про свою роботу за попередній рік, обговорювали проблемні питання та зауваження кожного закладу,а також вносили пропозиції на наступний рік.

На засіданні виконкому начальник відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради Степан Гуля прозвітував за 2023 рік про роботу у сфері культури. Присутні заслухали про стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду в бібліотеках Великогаївської сільської ради, а також про роботу клубних установ минулому році.

Про роботу Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради за 2023 рік прозвітувала в.о. директора Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маряна Бошкевич. Про надання дозволу на укладення договору дарування доповіла начальник Служби у справах дітей Оксана Деревяна.

Присутні заслухали і ряд інших питань, зокрема:

Про затвердження висновку опікунської ради.

Про затвердження проектно-кошторисних документацій.

Про надання дозволу на підключення природного газу до житлового будинку.

Про дострокове припинення договору про розміщення реклами

Про вивезення твердих побутових відходів з сільських кладовищ (місць поховань) населених пунктів Великогаївської територіальної громади.

Загалом до всіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.