Наколядували для Перемоги

Дата: 01.02.2024 14:21

Фото без опису

Три парафії с. Великі Гаї: Парафія Блаженного Якима Сеньківського Великі Гаї, Парафія Різдва Богородиці село Великі Гаї та Парафія Пресвятого Серця Христового передали зібрані під час коляди кошти ( 80 тис. грн.) для виготовлення дронів на передову.

ПП "ЗАЗУЛЯК СТУДІО" Степан Зазуляк самостійно зібрали дрони відповідно вказаних параметрів.

З благословення отця Володимира Хоми 4 дрони-камікадзе вирушили до військових Третьої окремої штурмової бригади. Вони – рятуватимуть та збережуть не одне людське життя.

Оператор такого дрону відчуває себе птахом, адже бачить весь політ в реальному часі.

Голова Великогаївської громади Олег Кохман висловлює щиру подяку усім парафіянам, всечесним отцям та ПП "ЗАЗУЛЯК СТУДІО" за спільну і таку важливу роботу для нашої великої Перемоги!