«Стрітенська свічка добра»

Дата: 01.02.2024 12:37

Фото без опису

Наближається свято Стрітення, яке одним із дванадцяти найбільших після Великодня свят. Цього дня люди несуть до храмів на посвяту свічки - символ світла і очищення.

Напередодні працівниці Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організували майстер-клас із декорування Стрітенських свічок для одинокопроживаючих жителів Великогаївської громади, які перебувають на соціальному обслуговувані відділення догляду вдома у Центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Поблагословив присутніх отець-декан Михайло Піняга. Священник розповів про символ свічки, що означає віск, вогонь, гніт) та наголосив, що головною силою Стрітенської свічки є щира молитва, яка принесе мирне та спокійне життя.

Процес декорування свічок неабияк зацікавив усіх учасників, адже у кожного з них вийшла красива та індивідуальна Стрітенська свічка.

Захід відвідав голова Великогаївської громади Олег Кохман та його заступник Галина Кравчинюк. Керівництво подякувало за організацію благодійної акції.

- Дякую за вогонь милосердя та добра для наших жителів. Нехай Стрітенські свічки принесуть у Ваші домівки здоров’я та радість, а нашій Україні – Перемогу, - сказав Олег Кохман.