Чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради

Дата: 30.01.2024 10:13

Фото без опису

У четвер, 25 січня 2024 року, у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося чергове засідання сесії.

Засідання розпочали з молитви та благословення отця-декана Михайла Піняги та всечесних отців громади.

Депутатським корпусом було розглянуто більше 30-ти питань порядку денного.

Зокрема, голова Великогаївської громади Олег Кохман прозвітував про виконання плану соціально-економічного і культурного розвитку Великогаївської сільської територіальної громади за 2023 рік та представив такий же план на 2024 рік.

Начальник Центру надання соціальних послуг Наталія Висоцька ознайомила депутатів із переліком адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великогаївської сільської ради та віддалені робочі місця адміністраторів у новій редакції.

Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади за 2023 рік та ряд інших фінансових питань доповіла начальник фінансового відділу Наталія Бойко.

Звіт фінансового плану комунального підприємства «Громада-сервіс» за 2023 рік представив начальник КП «Громада-сервіс» Олег Колісник.

Зі звітом фінансового плану за 2023 рік ознайомили депутатів директори двох амбулаторії загальної практики – сімейної медицини – Ірина Муха та Віталій Дударенко.

Про ряд земельних питань, до яких були прийняті відповідні рішення, доповіла заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Галина Кравчинюк.

Загалом сесійне засідання було результативним та правочинним. До усіх питань були прийнятті відповідні рішення.