Попрощатися прийшло усе село: у Дичкові поховали загиблого воїна Ігоря Шилівського.

Дата: 29.01.2024 15:18

Фото без опису

29 січня 2024 року Великогаївська громада провела в останню дорогу воїна-захисника Ігоря Шилівського.

Ігор родом з Тернополя. Навчався у ТЗОШ №22, а згодом здобув професію столяра. Одружений у с. Дичків. Разом з дружиною Ольгою побудували будинок та виховували двох діток: 11-річну Тетянку та 18-річного Назара. Батько був великою опорою сім’ї та прагнув дати усе найкраще своїм дітям.

Односельчани в один голос кажуть: «Ігор був майстер на всі руки. Все, за що брався – вдавалося».

З березня 2023 року Ігор Шилівський поповнив лави ЗСУ. Був стрільцем-помічником гранатометника. Загинув 22 січня цього року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Попрощатися із мужнім Героєм України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. У співслужінні зі священнослужителями Великобірківського деканату чин похорону очолив отець-декан Михайло Піняга.

Востаннє нашому земляку віддали військові почесті на кладовищі у Дичкові. На честь воїна пролунав трикратний військовий салют та Державний Гімн.

Безжальна війна забрала ще одне життя, а з ним – мрії, сподівання, плани на майбутнє .

Щирі співчуття дружині Ользі, дітям, батькам та усім рідним Героя.

Жодні слова не здатні зменшити біль, який відчувають рідні.

Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас!