В Україні розробили курс про становлення національної ідентичності «Єдина Україна»

Дата: 29.01.2024 09:46

Фото без опису

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 07.12.2023 № 10907/12.2 повідомляємо, що Міністерство молоді та спорту України спільно з Фондом Східна Європа створили та запустили онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» на Освітній онлайнплатформі Зрозуміло!

Цей курс спрямований на формування національної та громадянської ідентичності у населення, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір. Автори лекцій освітнього курсу – науковці й науковиці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Слухачі, які успішно опанують курс та отримають сертифікат про його завершення, одержать 0,2 кредиту ЄКТС.

Реєстрація на курс: