Річниця загибелі депутата Великогаївської сільської ради Романа Остапіва

Дата: 09.01.2024 10:43

Фото без опису

Сьогодні річниця з дня загибелі депутата Великогаївської сільської ради VIII скликання округу №7, заступника директора ПП "Агрофірма "Медобори" с. Скоморохи – Романа Богдановича Остапіва.

Розумний, добрий, успішний, скромний, хороший сім‘янин і батько, його любили друзі і поважали люди. Усе, за що він брався—вдавалося. До останнього свого життєвого подиху Роман боровся за свободу, за мир, за вільну Україну.

Нехай Його велика жертва та відданість вічно залишаться в наших серцях та будуть прикладом для наступних поколінь.

Від себе особисто, колективу Великогаївської сільської ради, депутатського корпусу та всієї нашої громади висловлюю щирі співчуття дружині Наталії, сину Владиславу, донечці Анні, батькам та усій родині. Ще одне ім’я у книзі нашої пам’яті.

Така непоправна втрата і висока ціна нашої перемоги, за яку платять життям кращі з кращих.