Привітання голови громади з Новим роком

Дата: 01.01.2024 09:51

Дорогі жителі Великогаївської громади!

Від себе особисто, депутатського корпусу, виконавчого комітету та всієї команди Великогаївської сільської ради сердечно вітаю вас з прийдешнім Новим 2024 роком!

Складний і насичений подіями видався рік, що минає. Український народ продовжує виборювати незалежність. Жорстока війна розділила сім’ї, завдала великого болю та принесла непоправні втрати у нашу громаду та наші родини.
І сьогодні, підсумовуючи 2023 рік, хочу висловити слова подяки нашим Захисникам і Захисницям, завдяки їх мужності ми живемо, працюємо, розвиваємось, зміцнюємо разом наше завтра. Дякую волонтерам громади, працівникам установ та усім жителям, які впродовж року готували, збирали та передавали допомогу на передову.

Нехай прийдешній Новий рік виконає головне бажання мільйонів українців - принесе нашій країні Перемогу і довгоочікуваний Мир.
Бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, достатку, любові і миру у серці. Нехай у ваших домівках завжди буде затишок і тепло.

Пам’ятаймо про тих, хто у боротьбі за незалежність віддав найдорожче — власне життя.

Віримо в Україну та ЗСУ!
З Богом та вірою у Перемогу крокуємо у 2024 рік!

З повагою та за дорученням колективу
голова Великогаївської ТГ Олег Кохман