Бережемо разом наші традиції

Дата: 08.12.2023 12:39

Фото без опису

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом жіночої долі, прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це — невід’ємна частина української культурної спадщини.

Працівниці сільської ради, культури та освітяни Великогаївської громади долучилися до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки.

Техніку зав’язування хусток для усіх охочих у продемонструвала завідувач клубу с. Красівка Любов Васусь. Жінка поділилася знаннями про українську хустку, адже багато років поспіль досліджує історію цього українського оберегу. Завʼязуючи хустки охочим, п. Любов читала власні вірші. Здебільшого поезія про війну, особисті переживання, які вечорами жінка викладає на папері.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до майстер-класу.