Чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 30.11.2023 16:22

Фото без опису

30 листопада 2023 року у Великогаївській сільській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету .

Члени виконкому заслухали десяток питань порядку денного.

Зокрема, розглянуто питання про здійснення пасажирських перевезень. Присутніми були перевізники, чиї маршрутки курсують селами Великогаївської громади. Обговорили проблемні питання та розглянули звернення/побажання від жителів, які озвучили старости.

Про стан дотримання законності та правопорядку на території Великогаївської сільської ради у ІІІ кварталі 2023 року прозвітував поліцейський офіцер громади Володимир Гаврилюк.

На засідання було запрошено керівника відділення поліції № 1 (м.Тернопіль) Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області Степана Василечка.

Степан Володимирович наголосив на тісній співпраці поліцейського офіцера громади, відзначив якість виконання його роботи та закликав до співпраці з поліцейським, відділенням поліції для вирішення та попередження виникнення проблемних питань чи труднощів. Керівник анонсував, що з наступного року буде ще один поліцейський офіцер громади.

Члени виконкому розглянули ряд інших питань порядку денного, до яких були прийняті відповідні рішення.

1. Про схвалення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про затвердження актів на видалення зелених насаджень.
  3. Про надання дозволу на укладення договору дарування.
  4. Про надання дозволу на укладення договору дарування.
  5. Про затвердження висновку опікунської ради.
  6. Про надання дозволу на підключення природнього газу до житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  7. Про дозвіл на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  8. Про затвердження проектно-кошторисної документації.