Зарплата контролюється

Дата: 17.11.2016 15:25

Фахівцями Тернопільської ОДПІ проаналізовано торговельні та сільськогосподарські  підприємства, які використовували працю більше 10 найманих працівників й виплачували заробітну плату меншу за 1930 грн на місяць.

З керівниками 750 таких підприємств проведено відповідні співбесіди, а з 197 посадовими особами укладено меморандуми про підвищення рівня заробітної плати.

Уже за вересень 2016 року в 82 підприємств даної галузі кількість найманих осіб збільшилась на 251 особу в порівнянні з даними звітності за серпень 2016 року (в т. ч. по м. Тернопіль – 69 роботодавців офіційно оформили 221 найманого працівника, по Тернопільському р-ну – 13 роботодавців оформили 30 працівників).

Крім цього, 141 роботодавець збільшив фонд оплати праці в порівнянні до попереднього звітного періоду на 598,2 тис грн (в т. ч. по м. Тернопіль – 110 на 506,5 тис грн, Тернопільський р-н – 31 на 91,7 тис грн).

Це забезпечило додаткові надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб в сумі 107,7 тис грн, військового збору – 9,0 тис грн та єдиного внеску – 131,6 тис грн (в т. ч. по м. Тернопіль: ПДФО – 91,2 тис грн, військовий збір – 7,6 тис грн, ЄВ – 111,4 тис грн; Тернопільський р-н: ПДФО – 16,5 тис грн, військовий збір – 1,4 тис грн, ЄВ – 20,2 тис грн).

Для відповідного реагування та вжиття заходів, до Тернопільської міської ради, надіслано інформацію по 152 СГД – юридичних та фізичних осіб, а до Тернопільської районної ради – по 54 таких суб’єктах господарювання.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ