Щиро дякуємо Вам

Дата: 20.12.2017 17:23

Прийшов Святий Миколай
В Україну, рідний край.
І в громаду нашу завітав.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ! ІДЕ МИКОЛАЙ! – радісно лунало у всіх куточках Великогаївської ОТГ.  Лунав веселий сміх та радістю світилися очі дітлахів, які зустрічали Миколая з подарунками. Особливу увагу в ці дні отримали дітки  з особливими потребами, з багатодітних сімей та  сімей учасників АТО, діти-сироти та напівсироти, які одержали святкові подарунки за фінансуванням  сільської ради.

Також дякуємо за партнерські відносини та підтримку: сім’ї Юрія та Наталії Березовських, директору ПАТ «Птахофабрика–Тернопільська» Петру Львовичу Сачику, директору агрофірми «Медобори» Володимиру Григоровичу Крупніцькому, керівнику ФГ «Бучинський» Анатолію Євгеновичу Бучинському, керівникам СПП «Мричко» Мричко Івану Васильовичу та Надії Ярославівні, ФГ «Дідик 2012» Андрію Арсеновичу Дідику, підприємцю Тарасу Володимировичу Івасечко, керівнику ПАТ «Батьківщина» Гаврилюку Ігору Тарасовичу, підприємцям Гаврилишин Тарасу Євгеновичу та Слебедюк Людмилі Мирославівні, керівнику ФГ «Скочеляс» Василю Орестовичу Скочелясу, ФГ «Баворовського» - Антану Антоновичу і Світлані Богданівні Баворовським, ТОВ «Куб-8», ФОП «Кос», громадянину Степану Валяс та Тернопільській районній організації Товариства Червоного Хреста України.

Бажаємо Вам динамічно розвиватися і нехай Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла!

Також висловлюємо особливу подяку керівнику лялькового театру «Казкова раїна», Наталії Іванівні Конопко, яка зуміла зорганізувати колектив ДНЗ «Країна дитинства» та показати чудову дитячу виставу «Пригоди Сніговика».

Щиро дякуємо Вам за падаровані хвилини радості!!!