Надходження до фондів контролюються

Дата: 17.11.2016 15:20

Платники обласного центру та Тернопільського району за десять місяців поточного року сплатили на централізовані рахунки податкової інспекції 714,4 млн грн єдиного внеску, з яких – 633,1 млн грн внесли тернополяни та 81,3 млн грн – жителі району. Про це інформувала начальник відділу адміністрування єдиного внеску Сніжана Кравчун.

Фізичними особами - підприємцями забезпечено надходжень єдиного внеску в сумі  69,6 млн грн (в т. ч. м. Тернопіль – 55,2 млн грн та Тернопільський район – 14,4 млн грн). «Спрощенці» поповнили фонди на 33,4 млн грн, а це 48 % від загальної суми надходжень єдиного внеску від фізичних осіб - підприємців.

Також, начальник відділу зазначила, що за десять місяців 2016 року до страхувальників Тернопільської ОДПІ за несвоєчасну сплату єдиного внеску застосовано 3 440 рішень на загальну суму 2 млн 953 тис грн фінансових санкцій та пені.

Крім того, винесено 790 рішень про застосування штрафних санкцій за неподання, несвоєчасне подання звітності з єдиного внеску на суму 145,2 тис грн.

Страхові кошти, акумульовані на централізованих рахунках ОДПІ, автоматично перераховуються не пізніше наступного операційного дня після їх зарахування, на централізовані рахунки Пенсійного фонду, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування,  та на рахунки Накопичувального пенсійного фонду.

Отримати консультації з питань сплати єдиного внеску можна у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 або за телефоном: 52-12-27.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ