Чемпіонат Тернопільського району з волейболу серед чоловічих команд

Дата: 23.03.2017 17:11

Завершився Чемпіонат Тернопільського району з волейболу серед чоловічих команд, який традиційно організовує відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації. Змагання проходили по круговій системі в два кола: грудень 2016 року – перше коло, березень - 2017 року – друге коло. У Чемпіонаті прийняли участь шість команд сіл та селищ району: с.Острів, с.Біла ,с.Велика Лука,  смт.Великі Бірки, с.Лозова, с.Великі Гаї.

Чемпіоном району у відкритому Чемпіонаті  стала команда села Біла (капітан команди – Андрій Кузик), а в змаганнях з пропискою в Тернопільському районі перше місце виборола команда села Острів (капітан команди  Роман  Стаюра), друге місце – села Велика Лука (капітан команди – Андрій Озерянський ), третє місце – смт.Великі Бірки (капітан команди – Сергій Касіян). Команди-переможці та команди-призери нагороджені кубками та грамотами, гравці команд – грамотами та медалями від організаторів змагань.