Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Засідання колегії Тернопільської районної державної адміністрації та Тернопільської районної ради і вшанування героїв "Небесної Сотні"

 20 лютого в приміщенні актового залу Великогаївської школи відбулося засідання виїзної колегії Тернопільської районної державної адміністрації та Тернопільської районної ради.

 Під час даного засідання розглядалися наступні питання:

1. Про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району на 2018 рік.

2. Про виконання бюджету Тернопільського району та районного  бюджету за 2017 рік.

3. Про стан використання земель в районі за 2017 рік. 

4. Про підсумки  призову на строкову військову службу і відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2017 році та завдання на 2018 рік.

5. Про виконання заходів районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз.

     В роботі колегії взяли участь Наталія Зарицька – в. о. начальника управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації, сільські, селищні голови, начальники ВОС сільських, селищних рад, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, районної ради, представники районної газети „Подільське слово” та телерадіокомпанії «Джерело».

     Прийнято рішення видати розпорядження з першого, другого, четвертого, п'ятого,  доручення голови райдержадміністрації - з третього питань.

     Також Великогаївський сільський голова Олег Кохман провів презентацію досягнень Великогаївської об'єднаної територіальної громади з часу її створення до наших днів.

                Після проведеного засідання усі учасники колегії пішли до меморіалу Героям «Небесної Сотні», що встановлений поблизу пам’ятника Тарасу Шевченку в парку «Гай Кобзаря» села Великі Гаї, де відбувся мітинг-реквієм.

                Ведучими заходу працювали завідувач клубу села Великі Гаї Микола Гуль та студентка Тернопільського національного педагогічного університету, жителька села Великі Гаї Наталія Поглод.

                Ліричний вірш про трагічні події чотирирічної давності на столичному Майдані Незалежності прочитала Юлія Сушко. Панахиду за загиблими героями України відправив парох церкви Пресвятого Серця Христового села Великі Гаї отець Володимир Хома.

                Перед присутніми почергово виступили голова Тернопільської РДА Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко та Великогаївський сільський голова Олег Кохман, які наголосили на святому обов’язку кожного у захисті Вітчизни та вшануванню пам’яті полеглих героїв. Після цього відбулося урочисте покладання квітів до меморіалу.

                Під виконання Державного Гімну України мітинг-реквієм завершився… 

         

               

 « повернутися до списку новин