Працювала комісія з питань захисту прав дитини Великогаївської сільської ради

Дата: 07.11.2023 15:03

Фото без опису

6 листопада 2023 року у Великогаївській сільській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Очолив засідання голова громади Олег Кохман.
Головним на порядку денному було питання про відібрання малолітньої дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав.
Начальниця Служби у справах дітей Оксана Дерев’яна проінформувала присутніх про умови проживання дитини та висновок Служби щодо виконання батьківських обов’язків батьків дитини.
Заслухавши це та обговоривши дану проблему, комісія прийняла рішення про доцільність негайно відібрати малолітню дитину у батьків без позбавлення батьківських прав.