Більше сотні жителів з усіх сіл Великогаївської громади взяли участь у VI благодійному веломарафоні «Дружня громада - 2023» Великогаївської ТГ з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2023 17:19

Фото без опису

Ціль заходу - популяризація здорового способу життя, а також збір коштів на закупівлю автомобіля для ЗСУ!

Завдяки підтримці Великогаївської сільської ради, відділу культури, молоді та спорту, а також супроводі медиків, поліції та старост сіл усі учасники безпечно доїхали до пункту призначення. Щороку маршрут різний, аби заохотити ще більше жителів та водночас познайомити із пам’ятними спорудами, краєвидами кожного населеного пункту.

Кінцева точка цьогорічного маршруту стадіон с. Товстолуг. Тут на учасників чекала спільна молитва за мир в Україні, насичена спортивна програма, яку підготували вчителі фізичного виховання та смачний ярмарок. Для усіх присутніх спортивну розминку провела хореограф с. Баворів – Оксана Федорків.

Лідерами спортивних змагань стала команда Скоморохів, яка, до речі, вже другий рік поспіль стає переможцем змагань на веломарафоні. Привітав переможців та вручив подарунки голова Олег Кохман. Нагороди отримали й окремі категорії учасників – наймолодша (Юлія Дерлиця), найстарший (Володимир Скочеляс).

Щира подяка усім, хто долучився до організації проведення заходу:

отцю Василю Собчуку за спільну молитву,

медикам КНП «Великогаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини», КНП «Баворівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» та поліції за супровід,

КП «Громада-сервіс» та старості Юрію Присяжному за проведення благоустрою території, де проводився захід,

відділу культури, молоді та спорту за організацію заходу.