Голова Великогаївської громади Олег Кохман отримав ключі від нового автомобіля для поліцейського офіцера громади

Дата: 23.08.2023 17:12

Фото без опису

Урочисте вручення автомобілів відбулося сьогодні, 23 серпня 2023 року, за участю голови Нацполіції України Івана Вигівського, начальника ТОВА – Володимира Труша, керівника Головного управління Нацполіції у Тернопільській області – Сергія Зюбаненка.

У своєму зверненні голова Нацполіції Іван Вигівський побажав поліцейським офіцерам громади гідно виконувати поставлені завдання та зазначив, що завдяки автомобілям робота буде ефективнішою.

Начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш закликав до участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади» й інші громади Тернопільщини.

Перед Головним управлінням Національної поліції у Тернопільській області поряд з новенькими авто вишикувалися голови 13-ти громад, які першими стали учасниками проєкту та отримали транспортні засоби для своїх громад.

Керівник Головного управління Нацполіції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко вручив кожному офіцеру громади помпову рушницю для виконання поставлених завдань.

Від імені усіх голів привітав присутніх голова Великогаївської ТГ Олег Кохман.

- Щира подяка від мене особисто та голів громад за довіру. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» однозначно має майбутнє, адже безпека у громаді понад усе. Завдяки автомобілям проблеми тепер будуть вирішуватися швидше, поліцейський зможе виїхати у будь-який населений пункт та особисто поспілкуватися із жителями. Дякуємо Збройним силам України за наше сьогодні, віримо у Перемогу! Віримо в Україну! Слава Україні! - сказав Олег Кохман.