Фуршетні столи, галицькі паляниці з медом та пісенний батл: благодійний обід у Баворові зібрав сотні жителів Великогаївської громади

Дата: 21.08.2023 15:26

Фото без опису

У свято Преображення Господнього на подвір’ї Баворівської школи вже вдруге проходить захід на підтримку української армії.

Дійство розпочалося з виконання Державного Гімну України народним аматорським хором «Великі Гаї». Священнослужителі громади помолилися за мир та швидку Перемогу і поблагословили продукцію. Відтак присутні смакували наїдками від господинь громади та переглядали концертну програму. Для наймолодших організатори підготували дитячу локацію, де охочі мали можливість розмальовувати гіпсові фігурки.

Мед та медову продукцію пропонували присутнім пасічники «Пасіки Березовських».

На завершення жителі кожного старостинського округу долучилися до пісенного батлу українських народних пісень.

Справжнім хітом заходу стала «Переможна пісня», яку виконав житель с. Скоморохи Валентин Муляр.

Для Збройних сил України зібрано 63 182 гривень та 20$.

Голова Великогаївської ТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку організаторам заходу – відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради, працівникам культури, старостам та їхнім колективам за підготовку благодійного обіду. А також Міжнародній антинаркотичній асоціації м. Тернопіль за допомогу в облаштуванні локацій.

Разом до Перемоги!

Слава ЗСУ!