Діти військовослужбовців та діти з багатодітних сімей повернулися з відпочинкових таборів

Дата: 21.08.2023 12:03

Фото без опису

Вже зовсім коро розпочнеться новий навчальний рік. Тому зараз саме час оздоровитися на набратися сил.

Згідно Програми «Турбота 2021-2025» Великогаївською сільською радою виділено кошти на оздоровлення окремих категорій дітей. Цього року відпочинок для 12-ти діток військовослужбовців та діток з багатодітних сімей проходив у таборі «Ромашка» с. Нирків (Чортківський р-н) та «Збруч» - смт. Скала-Подільська. Загальна сума відпочинку у таборах становить 75 000 грн. Два тижні діти чудово проводили час, знайомилися з історичною спадщиною Тернопільщини, грали цікаві ігри та весело проводили час.