У Великогаївській громаді попрощалися з “Вовком Да Вінчі” Юрієм Крісою

Дата: 24.07.2023 14:20

Фото без опису

Із загиблим військовим з батальйону «Вовки Да Вінчі» попрощалися сотні жителів у Дичкові Великогаївської громади сьогодні, 24 липня 2023 року.

Він хотів жити та будувати свою долю, проте війна вирішила по-іншому. Своє життя Юрій віддав за наш спокій та мирне майбутнє. Його щира посмішка застигла на портреті. Більше він не посміхнеться батькам і друзям, - сказав у проповіді отець Іван Гавліч, парох із Чернелева-Руського.

Юрій Васильович Кріса народився 28 серпня 1985 року у Дичкові. Після закінчення Дичківської дев’ятирічки навчання продовжив у Великобірківській гімназії, а пізніше в одному із училищ Тернополя. Там він почав захоплюватися спортом, був учасником змагань з перетягування канату.

На військову службу був призваний під час мобілізації у березні 2023. Служив навідником штурмового відділення батальйону військової частини А-4123. За словами побратимів, воїн завжди з високою відповідальністю ставився до виконання бойових завдань.

Загинув 19 липня 2023 року в районі населеного пункту Лиман Перший Харківської області.

Поховали Героя з військовими почестями на місцевому кладовищі.

Вічна шана та доземний уклін Герою! Щиро співчуваємо родині, низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед вічною і світлою пам'яттю воїна-захисника.