У ВЕЛИКОГАЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗУСТРІЛИ ТІЛО ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ ЮРІЯ АНТОНЮКА

Дата: 17.07.2023 16:59

Сьогодні, 17 липня 2023 року, воїн із с. Смолянка назавжди повернувся додому.

Зустріч Героя розпочалася у Великих Гаях. Відтак, кортеж з тілом загиблого проїхав селами громади. Навколішки з квітами та сльозами попрощатися з Героєм вийшли сотні людей.

Після початку повномасштабної війни Юрій повернувся з-за кордону, бо вважав святим обов’язком стати на захист рідної землі. Більше року був на передовій. Під час відпустки приїжджав додому, обіцяв рідним, що повернеться з перемогою.

Юрій Антонюк загинув у п'ятницю, 14 липня 2023 року, внаслідок ворожого обстрілу.

Вдома у Юрія залишилась дружина та двоє синів.

Щиро співчуваємо усій скорботній родині. Сили вам і витримки, щоб пережити цю непоправну втрату...

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить пустку в серцях усіх рідних….

Чин похорону завтра, 18 липня, об 11.00 год.

Вічна пам'ять Захиснику!

Герої не вмирають!