Медичні заклади Великогаївської громади знову з керівниками

Дата: 02.06.2023 12:24

Фото без опису

Учора, 1 червня 2023 року, колектив КНП «Великогаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» познайомився з новим керівником - Іриною Мухою. Конкурс на заміщення вакантної посади був проведений напередодні, де Ірина Ігорівна була визначена переможцем. Її кандидатуру підтримав депутатський корпус Великогаївської сільської ради на черговій сесії.

Керівник громади Олег Кохман подякував Олені Терещенко за виконану роботу під час відсутності директора амбулаторії.

Також контракт за результатами конкурсу підписано з керівником КНП «Баворівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» - Віталієм Дударенком, який вже тривалий час працював та залишається на посаді директора амбулаторії.

• Бажаю керівникам та колективам плідної праці задля здоров’я жителів нашої громади. Нехай усі ваші плани реалізовуються під мирним небом. Впевнено рухаємося до Перемоги! – сказав Олег Кохман.