День захисту дітей з користю для малечі

Дата: 02.06.2023 12:11

Фото без опису

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щороку до Міжнародного дня захисту дітей проводить благодійні акції для діток, які знаходяться на соціальному обслуговуванні.

Цьогоріч для дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, сім’ї яких знаходяться в складних життєвих обставинах було організовано поїздку у ТРЦ «Подоляни» за підтримки благодійного фонду Тетяни Чубак та Великогаївської сільської ради.

Понад 30 дітей, які виявили бажання взяти участь у поїздці, мали можливість переглянути мультфільм «Моя незграбна фея» та посмакувати смачною піцою.

Щиро дякуємо Тетяні Чубак та благодійному фонду «Подоляни» за надану можливість нашим діткам відпочити та відчути радість дитинства.

Дякуємо за ще один подарований день завдяки нашим мужнім захисникам.

Дитячі посмішки - безцінні! Тому, ми дорослі, намагаємось дарувати гарні емоції малечі у цей важкий час.