У школах Великогаївської громади пролунав останній дзвінок

Дата: 31.05.2023 16:26

Фото без опису

31 травня 2023 року у школах громади завершився навчальний рік, про що сповістив традиційний останній дзвінок.

Урочиста святкова лінійка у школах традиційно розпочалась із Гімну України та підняття Державного прапора. Присутні вшановували хвилиною мовчання усіх полеглих у війні з росією.

Керівництво громади, працівники відділу освіти привітали школярів із завершенням навчального року.

- Ще один непростий навчальний рік залишився в історії. Та попри усі труднощі, наші учні та вчителі навчалися і навчали, проводили заходи, їздили на екскурсії, брали участь у веломарафоні та, найголовніше, з усіх сил допомагали нашим Збройним силам України! – сказав голова громади Олег Кохман на святковій лінійці у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ с. Великі Гаї».

Цього року серед випускників шкіл Великогаївської громади 6 медалістів – 3 золоті та 3 срібні. Згідно Програми розвитку системи освіти Великогаївської сільської ради 2023/2027 рр. їм виплачено одноразові грошові премії розміром 15 000 (золото) та 10 000 (срібло).

Окрім цього, у кошти виплачено для 74-оьх учнів, які стали призерами та переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

Усім школярам бажаємо гарно провести літні канікули та набратися сил перед початком нового етапу навчання, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Віримо ЗСУ ! Віримо в Перемогу ! Слава Україні !!!!