Чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради

Дата: 29.05.2023 09:43

Фото без опису

У четвер, 25 травня 2023 року, відбулося чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради.

Депутати заслухали 20 питань порядку денного.

Традиційно першими звучали бюджетні питання (інформувала начальниця фінансового відділу Наталія  Бойко). Їх попередньо розглядала профільна комісія.

Зокрема, на черговій сесії кошти було виділено на допомогу військовим з Тернопільщини - 500 000 гривень на закупівлю форми ( попередньо депутати також виділили 500 000 на форму);

768 000 гривень з місцевого бюджету депутати виділили на придбання автомобіля для поліцейського офіцера громади);

335 170 гривень було виділено для відділу освіти ( преміювання медалістів громади, завершення капітального ремонту НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ с. Скоморохи» та на поточні видатки.

✅На сесї депутати затвердили керівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Великогаївської сільської ради – Ірину Муху та Віталія Дударенка.

✅Також присутні затвердили Програму  підтримки діяльності Тернопільського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області та заслухали питання щодо внесення змін до Програм  Великогаївської сільської ради.

Окрім цього, на сесії було розглянуто більше десяти земельних питань, до кожного з яких прийнято відповідні рішення.