У Великогаївській територіальній громаді привітали матерів

Дата: 15.05.2023 15:20

Фото без опису

У другу неділю травня весь світ та Україна традиційно відзначають День матері – найважливішої жінки в житті кожної людини.

Урочисті заходи з нагоди свята підготували працівники культури за участю дітей, молоді та активних жителів у кожному селі громади.

На співочому полі села Великі Гаї захід відбувся за участю народного хору «Великі Гаї», танцювального колективу «Первоцвіт». Вітали своїх матусь і наймолодші – вихованці ДНЗ «Країна дитинства» с. Великі Гаї та учасниці колективу «Гаївчанка».

Люди стоячи аплодували мужнім матерям загиблих Героїв, 52-ом матерям-героїням Великогаївської громади, багатодітним матерям та матерям, чиї сини зараз передовій. Саме про цих особливих жінок згадав під час свого виступу голова громади Олег Кохман:

- Сьогодні особливо хочеться привітати зі святом і подякувати нашим матерям-героїням, багатодітним матерям. Зі сльозами на очах зустрічають це свято матері, чиї  сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу. Щодня серця українських матерів бʼються із серцями воїнів на передовій, материнська молитва невидимим омофором вкриває і захищає кожного захисника, кожну сім’ю і дитину. Ми зробимо все, щоб наші мами були спокійні. Просимо в Господа, щоб оберігав наших Матерів! – сказав Олег Кохман.

В інших селах громади заходи відбулися у клубах та біля храмів після Літургії.