Голова Великогаївської громади Олег Кохман здійснив об’їзд навчальних закладів

Дата: 10.05.2023 17:02

Фото без опису

Спільно із заступником Галиною Кравчинюк, начальником відділу освіти Ігорем Гливою, старостами та в.о. старост було оглянуто стан ремонтних робіт, які вже частково тривають.

У кожному закладі освіти на 2023 рік заплановано роботи з оновлення матеріально-технічної бази, ремонти окремих кабінетів. Керівники закладів розповіли, що вже встигли зробити від початку нового року. Зокрема, триває закупівля ноутбуків, принтерів, розпочато заміну вікон, для дошкільних закладів придбано нову постільну білизну. Голова громади подякував за виконані роботи керівникам та працівникам шкіл і  садочків, а також обговорив проблемні питання та побажання.

Підсумки обїзду обговорили сьогодні, 10 травня 2023 року, на робочій нараді з керівниками закладів.