Ряд важливих питань обговорили працівники культури на черговій робочій нараді

Дата: 28.04.2023 15:54

Фото без опису

Сьогодні, 28 квітня 2023 року, у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулася робоча нарада з працівниками культури громади. Обговорено та заплановано ряд заходів на травень. Важливим питанням зустрічі було обговорення проекту – польові дослідження на тему «Культурна спадщина рідного краю».

Начальник відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради Степан Гуля ознайом присутніх із рішенням виконавчого комітету №86 від 26 квітня 2023 року «Про проведення польових досліджень «Культурна спадщина рідного краю» Великогаївської сільської територіальної громади».

Даний проект спрямований поширити інформацію про культурну спадщину та історію сіл Великогаївської громади, виховання патріотизму та любові населення до Батьківщини, популяризацію та підвищення іміджу Великогаївської громади. З початку травня до вересня ініціативна група у кожному селі громади буде проводити збір інформації про місцевість, традиції, звичаї, досліджувати памятки культури місцевого значення. Кожен учасник отримав посвідчення та гарантійний лист про право проведення польових досліджень.

Уся зібрана інформація буде записана, фото та відеозбережена.

Опісля, заплановано видачу довідника «Культурна спадщина рідною краю» Великогаївської сільської територіальної громади, де буде зафіксовано усі свідчення та зібрані матеріали.