Великогаївська громада отримала гуманітарну допомогу від громадської організації «Молодь з місією»

Дата: 26.04.2023 16:25

Фото без опису

Представники Організції зараз перебувають в Україні та сьогодні особисто відвідали Великогаївську громаду. Шенон – одна із лідерів Організації у штаті Монтана (США), неодноразово відвідує Україну та відправляє сюди команди волонтерів.

Габріель - з Аргентини, який з сімєю під час війни переїхав у Тернопіль. Чоловік активно допомагає ВПО, розробляє спортивні програми в інтернатах та займається проектом відбудови будинків на Київщині та Чернігівщині.

Голова Великогаївської громади провів зустріч з представниками. Обговорили першочергові потреби та завдання громади. Вони ж, у свою чергу, розповіли про всебічну підтримку України у часі війни.

Щиро дякую за надану допомогу задля нашої Перемоги.