Вітання голови громади з Великоднем

Дата: 16.04.2023 08:32

Дорогі жителі Великогаївської громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри над безнадією. Саме Віра дає нам силу втілювати задумане. Віра у перемогу Добра щодня наближає нас до омріяної нашої Перемоги.

Адже цей Великий День – це свято прощення та порозуміння, любові та відродження, символ непохитної віри та надії на краще.

Від імені виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю кожній родині, кожному мешканцю нашої територіальної громади Божої благодаті, гармонії, затишку, тепла та злагоди!

Свято Христового Воскресіння ми відзначаємо у такий надзвичайно важкий та гіркий для кожного українця час випробувань. Багато наших хлопців, людей доброї волі, справжніх патріотів, героїв-захисників зустрінуть Великдень на передовій зі зброєю в руках, в окопах, на блок-постах. Низько вклоняємося та щиро молимось за них. Україна вистоїть. Україна ПЕРЕМОЖЕ. Це однозначно та без жодних сумнівів.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю вам і вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!

Хай Всевишній подарує нам добро та здоров’я, а гучні дзвони Великодня принесуть у кожну оселю радість, віру, надію і любов, а нашій рідній землі – благословенний мир!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Воскресне й Україна!